• BC GROUP PREDATOR 8 AMD Ryzen 7 8700F/32GB/M.2 1TB/RX9060XT 16GB
Procesor Klasa procesora          AMD Ryzen 7
Model  Ryzen 7 8700F
Opis procesora Broj jezgara procesora            8
Radni takt procesora 4.1GHz
Procesorsko ležište (socket) AMD AM5
Hladnjak  UGD Y12-240-F RGB vazdusni hladnjak
Matična ploča Model matične ploče              ASUS PRIME B650M-R
Čipset AMD B650
RAM memorija Memorija (RAM)           32GB
Tip memorije  DDR5
Radni takt memorije  5.600MHz
SSD SSD      1TB
Model SSD      M.2 NVMe SNV3S/1000G NV3
SSD interfejs  PCIe NVMe
Format SSD    M.2
Hard disk nema (ima mogucnost ugradnje)
Grafička kartica Model grafičke karte  PULSE RX 9060 XT GAMING OC 16GB
Grafika              AMD Radeon
Grafički procesor        RX 9060XT
Količina memorije      16GB
Tip memorije  GDDR6
Kućište/napajanje Model kućišta              UGD COOPER 37
Model napajanja         UGD G650
Snaga napajanja         650W