• DAWN FL100W-08 LED reflektor
DAWN FL100W-08 LED reflektor
Tip LED reflektor
Karakteristike Model: FL100W-08
Nazivni napon: 100-265 V AC / 50~60 Hz
Nazivna snaga: 100 W
Temperatura boje svetlosti: 4000 K
Svetlosni fluks: 140 lm/W
Izvor svetlosti: LED
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: 65 x 252 mm; h - 374 mm
Način montaže: Nadgradna
Ugao rasipanja svetlosti: 90°
Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥70(Ra)
Faktor snage (Pf): 0.95
Temperatura okruženja: -30°C do +50°C