• DEEPCOOL Ventilatori za kuciste 3in1 FL12 SE R-FL12SE-BKAPN3-G
Tip Ventilator za kuciste x3
Specifikacija Dimenzije ventilatora: 120 × 120 × 25 mm
Broj ventilatora u pakovanju: 3
Brzina ventilatora: 400–1900 RPM ±10%
Protok vazduha: 50.74 CFM
Vazdušni pritisak: 2.04 mmH₂O
Nivo buke: ≤28.67 dBA
Ležaj ventilatora: Hydro bearing
Konektor ventilatora: 4-pin PWM
RGB osvetljenje: Addressable RGB (ARGB)
Broj LED dioda: 20 po ventilatoru
RGB konektor: 3-pin 5V ARGB
Napon ventilatora: 12 V DC
Struja ventilatora: 0.10 A
Potrošnja ventilatora: 1.2 W
Napon LED: 5 V
Potrošnja LED: 3.5 W