• KINGSTON DIMM DDR5 64GB 2x32kit 6400MHz FURY Renegade White XMP KF564C32RWK2-64
Tip
DIMM, DDR5
Serija: Fury Renegade White
Broj pinova: 288
Kapacitet
64GB (2x32GB)
Broj modula u pakovanju: 2
Brzina 6.400MHz
Voltaža 1.4V
Latencija 32-39-39
Zakonska saobraznost 120 meseci
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: KINGSTON
  • Model: 0740617339505
  • Dostupnost: Proizvod nije raspoloziv
  • 106.330 Din
Tags: KINGSTON DIMM DDR5 64GB 2x32kit 6400MHz FURY Renegade White XMP KF564C32RWK2-64