• PATRIOT DDR4 8GB 2666MHz Signature PSD48G26662
Tip DIMM DDR4
Kapacitet 8GB
Brzina 266MHz
Voltaža 1.2V
Latencija CL19
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: PATRIOT
  • Model: 4711378427417
  • Dostupnost: Na lageru
  • 10.020 Din
Tags: PATRIOT DDR4 8GB 2666MHz Signature PSD48G26662