Biton Electronics YH200W-18ZDB Solarni panel
| Tip agregata | Solarni panel |
| Ostale karakteristike | Nazivna snaga: 200 W Izvor svetlosti: LED Boja proizvoda: Crna Materijal: ABS + PC Dimenzije (sklopljen/rasklopljen): 585 x 589 x 55 mm / 2195 x 585 x 25 mm IP Zaštita: IP 65 |