Biton Electronics YH300W-33ZDB Solarni panel
| Tip agregata | Solarni panel |
| Ostale karakteristike | Nazivna snaga: 300 W Izvor svetlosti: LED Boja proizvoda: Crna Materijal: ABS + PC Dimenzije (sklopljen/rasklopljen): 625 x 794 x 55 mm / 2332 x 794 x 25 mm IP Zaštita: IP 65 |