• BBLINK LED PLAFONJERA X09-300-24W 3000/4000/6500K IP65 DRVO
Tip Plafonjera
Boja Drvo
Karakteristike
Nazivni Napon
175-265 V AC
Nazivna Snaga
24 W
Temperatura Boje Svetlosti
3000 K - 4000 K - 6500 K
Svetlosni Fluks
100 lm
Dimabilnost
Ne
Boja Artikla
Drvo
Materijal
PC
Dimenzije
Ø 300 mm; h - 55 mm