BC GROUP PREDATOR 8 AMD Ryzen 7 8700F/16GB/M.2 1TB/RTX5060 8GB v1
| Procesor | Klasa procesora AMD Ryzen 7 Model Ryzen 7 8700F |
| Opis procesora | Broj jezgara procesora 8 Broj logickih jezgara (threads) 16 Radni takt procesora 4.1GHz Turbo frekvencija 5.0 GHz Procesorsko ležište (socket) AMD AM5 |