DAWN FL100W-08 LED reflektor
| Tip | LED reflektor |
| Karakteristike | Model: FL100W-08 Nazivni napon: 100-265 V AC / 50~60 Hz Nazivna snaga: 100 W Temperatura boje svetlosti: 4000 K Svetlosni fluks: 140 lm/W Izvor svetlosti: LED Materijal: Aluminijum Dimenzije: 65 x 252 mm; h - 374 mm Način montaže: Nadgradna Ugao rasipanja svetlosti: 90° Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥70(Ra) Faktor snage (Pf): 0.95 Temperatura okruženja: -30°C do +50°C Prosečan radni vek: 70000 h Energetska efikasnost: A++ Stepen električne zaštite: Klasa I IP zaštita: IP65 Potrošnja električne energije: 100 kWh / 1000h |