DAWN Led traka 12V 12W/M 3000K IP20 (HL 2835-120-WW, 5M, 8MM)
| Specifikacija | Nazivni Napon: 12 V AC Nazivna Snaga: 12 W / met Temperatura Boje Svetlosti: 3000 K Boja Svetla: WW ( toplo bela ) Svetlosni Fluks: 1245 lm / m Izvor Svetlosti: LED SMD 2835 ( 120 pcs/met ) Dimabilnost: Da Materijal: flex PCB Dimenzije: 5000x8x1.5mm Dužina: 5 metara Širina: 8 mm Broj Dioda: 120 / metar Ugao Rasipanja Svetlosti: 120° Indeks Reprodukcije Boje (CRI): ≥80(Ra) Temperatura Okruženja (ºC): -20 °C do +50 °C Prosečan Radni Vek: 35 000 h na 25° C Energetska Efikasnost: A+ Stepen Električne Zaštite: Klasa III IP Zaštita: IP 20 |