DEEPCOOL Ventilatori za kuciste 3in1 FL12 SE R-FL12SE-BKAPN3-G
| Tip | Ventilator za kuciste x3 |
| Specifikacija | Dimenzije ventilatora: 120 × 120 × 25 mm Broj ventilatora u pakovanju: 3 Brzina ventilatora: 400–1900 RPM ±10% Protok vazduha: 50.74 CFM Vazdušni pritisak: 2.04 mmH₂O Nivo buke: ≤28.67 dBA Ležaj ventilatora: Hydro bearing Konektor ventilatora: 4-pin PWM RGB osvetljenje: Addressable RGB (ARGB) Broj LED dioda: 20 po ventilatoru RGB konektor: 3-pin 5V ARGB Napon ventilatora: 12 V DC Struja ventilatora: 0.10 A Potrošnja ventilatora: 1.2 W Napon LED: 5 V Potrošnja LED: 3.5 W Materijal: PBT okvir + polikarbonat lopatice Antivibracioni jastučići: Da, na svim uglovima |