GEMBIRD TVS-75ST-01 32”-75'' podno postolje za TV
| Karakteristike | Podržana veličina ekrana: 32" - 75" VESA podrška: 200 x 200 ~ 600 x 400 mm Kapacitet težine: 35 kg Podešavanje visine: 1100 ~ 1310 mm Opseg okretanja: ±180 °& ±20 ° Ugao nagiba televizora: +3 ° ~ - 5 ° Upravljanje kablovima: Da Materijal: Čelik, plastika, bukva Dimenzije TV nosača: 750 x 485 mm Dimenzije: 888 x 500 x 1385 mm Neto težina: 7.6 kg Boja: Crna / drvo |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |