• HOME LIGHT MONA-300-30W LED plafonjera siva
Specifikacija Tip proizvoda: LED plafonjera
Model: MONA-300-30W
Nazivni napon: 220-240V AC / 50/60Hz
Nazivna snaga: 30 W
Temperatura boje svetlosti: 3000 K - 4000 K - 6500 K
Svetlosni fluks: 3000 lm
Izvor svetlosti: LED
Boja proizvoda: Siva
Materijal: PC
Dimenzije: Ø 300 mm; h - 55 mm
Način montaže: Nadgradna
Ugao rasipanja svetlosti: 120°
Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra)
Temperatura okruženja: -10°C do +45°C