• ISKRA Akumulatorska bušilica 18V ML-CD92-180
Tip Akumulatorska bušilica
Napajanje 18 V
Karakteristike
Baterija: 1 x Li-ion (1.5 Ah)
Obrtaji:0-700 obr/min-1 (prazan hod)
Stepeni podešavanja obrtaja: 21+1
Obrtni moment: 18 Nm
Stezna glava: 10 mm max. (prečnik)
Kapacitet bušenja: 18 mm (drvo), 7 mm (metal)
Pribor:
1 x punjač za bateriju,
1 x baterija za bušilicu
Masa: 1.13 kg
Zakonska saobraznost 25 meseci
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: ISKRA
  • Model: 3830042560357
  • Dostupnost: Na lageru
  • 5.670 Din
Tags: ISKRA Akumulatorska bušilica 18V ML-CD92-180