• DeLonghi Elektricna grejalica HFS50B20.AV
Tip Elektricna grejalica
Boja plava
Snaga 2000 W
Opis Direktna toplota: savršena kao lični grejač
Lako upravljajte podešavanjima napajanja i temperaturom
Pomerajte uređaj bez napora između prostorija pomoću njegove ergonomske ručke
Bezbedno koristite uređaj u svom kupatilu zahvaljujući zaštiti od kapanja
Težina 1.2 kg
Za prostorije do  60m³
Broj podešavanja napajanja -3
Dimenzije (škdkv) 229x146x335 mm
Nazivni napon/frekvencija  220-240 V ~ 50 Hz
Anti-frost
Boja plava
Sobni termostat
Sigurnosni termostat
Zaštita od kapanja - IP21
Dvostruka izolacija
Drška
Dužina kabla 1000 mm