• ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD025 (14 inca WUXGA OLED, Ryzen AI 5 340, 16GB, SSD 512GB)
Ekran Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Osvežavanje: 60Hz
Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 3.40 GHz (4.80 GHz) Keš memorija procesora: 16MB L3 cache
Neuralni procesor NPU model: AMD Ryzen AI Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 50 TOPS
Memorija Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: LPDDR5X
Integrisano: 16GB
Hard disk SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0
Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0
Graficka karta Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon 840M
Tip grafičke memorije: Deljena
Operativni sistem Bez operativnog sistema
Mreza Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth verzija: 5.3
Ostale osobine: Dual band 2*2
Slotovi DisplayPort priključci: Da preko USB-C
HDMI priključci: 1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka: 3
USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 40Gbps (USB 4)
Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
Kamera Snimanje videa: Full HD
Model: Hello IR Webcam
Audio Zvučnici: Da
Mikrofon: Ugrađen
Ostalo: Smart Amp Technology
Baterija Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4-Cell (75WHr)
Ostalo: 4S1P
AC Adapter (punjač): 65W (Tip C)
Fizicke karakteristike Materijal: Aluminijum
Dimenzije: 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm