• LENOVO ThinkPad E14 G7 (Black) WUXGA IPS, Ultra 7 255H, 16GB, 1TB SSD (21SX0056YA)
Ekran
Veličina ekrana: 14"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: WUXGA
Tip panela: IPS
Ostalo: 300nits, Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Procesor
Proizvođač procesora: Intel
Serija procesora: Ultra Series 2
Klasa procesora: Intel Core Ultra 7
Model procesora: 255H
Broj jezgara procesora: 16
Broj logičkih jezgara (niti): 16
Radni takt procesora: 2.5 GHz (5.1 GHz)
Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache
Ostalo: AI Boost
NPU: Intel AI Boost
Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS
Memorija
Memorija (RAM): 16GB (1x16)
Tip memorije: DDR5
Radni takt memorije: 5.600MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Graficka karta Integrated Intel® Arc™ 140T GPU Functions as Intel Graphics
Operativni sistem Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: WiFi 6E 11ax (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Kamera FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Audio Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
Baterija 64Wh
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 313mm x 220.3mm x 15.25mm