• LENSLUX GN-SSL316-180W Solarna svetiljka
Tip Solarni LED reflektor
Karakteristike Model: GN-SSL316-180W
Nazivna snaga: 180 W
Temperatura boje svetlosti: 4000 K
Svetlosni fluks: 2200 lm
Izvor svetlosti: LED
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: 467 x 160 x 73 mm
Način montaže: Nadgradna
Ugao rasipanja svetlosti: 75° x 152°
Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra)
Solarni panel: MONO 6V / 20W
Baterija: LiFePO4 3.2V / 18Ah
Vreme punjenja: 4-6 sati (30% u kišnim i oblačnim danima)