• LENSLUX GN-SSL316-240W Solarna svetiljka
Tip Solarni LED reflektor
Karakteristike Model: GN-SSL316-240W
Nazivna snaga: 240 W
Temperatura boje svetlosti: 4000 K
Svetlosni fluks: 3000 lm
Izvor svetlosti: LED
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: 528 x 180 x 83 mm
Način montaže: Nadgradna
Ugao rasipanja svetlosti: 75° x 152°
Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra)
Solarni panel: MONO 6V / 25W
Baterija: LiFePO4 3.2V / 24Ah
Vreme punjenja: 4-6 sati (30% u kišnim i oblačnim danima)