• LENSLUX GN-SFL519-120W Solarni reflektor
Tip Solarni LED reflektor
Karakteristike Model: GN-SFL519-120W
Nazivna snaga: 120 W
Temperatura boje svetlosti: 5000 K
Svetlosni fluks: 1500 lm
Izvor svetlosti: LED
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: 220 x 226 x 45 mm
Način montaže: Nadgradna
Ugao rasipanja svetlosti: 90°
Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra)
Solarni panel: MONO 6V / 15W
Baterija: LiFePO4 3.2V / 12Ah
Vreme punjenja: 5-8 h (30% u kišnim i oblačnim danima)