LENSLUX GN-SSL316-240W Solarna svetiljka
| Tip | Solarni LED reflektor |
| Karakteristike | Model: GN-SSL316-240W Nazivna snaga: 240 W Temperatura boje svetlosti: 4000 K Svetlosni fluks: 3000 lm Izvor svetlosti: LED Materijal: Aluminijum Dimenzije: 528 x 180 x 83 mm Način montaže: Nadgradna Ugao rasipanja svetlosti: 75° x 152° Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra) Solarni panel: MONO 6V / 25W Baterija: LiFePO4 3.2V / 24Ah Vreme punjenja: 4-6 sati (30% u kišnim i oblačnim danima) Vreme rada: do 12 sati IP zaštita: IP66 Način rada: Daljinski upravljač + senzor svetla Indikator napunjenosti baterije: Da |