• NZXT T120 RGB procesorski hladnjak beli RC-TR120-W1
Karakteristike Tip          Vazdušno hlađenje
Procesorsko ležište (socket)       AMD® AM4, Intel® 1200, Intel® 1700, Intel® 115x, AMD® AM5
Broj toplotnih cevi           4
Upotreba            Za centralne procesore (CPU)
Ventilatori
Broj ventilatora 1
Dimenzije            120mm x 120mm x 26mm
Broj obrtaja        500rpm - 1.800rpm + 300rpm
Protok vazduha 13.94cfm - 50.18cfm
Vazdušni pritisak              0.75mmH2O - 2.7mmH2O
Ležište  FDB - Fluid Dynamic Bearing
Nivo buke           17.2dB(A) - 27.5dB(A)
Boja       Bela
Fizičke karakteristike
Dimenzije            159mm x 120mm x 66mm