TRANSCEND HDD EXT 4TB 2.5'' USB Type-C TS4TSJ25M3C
| Format | 2,5" |
| Konekcija | USB USB 3.1 Gen 1 |
| Kapacitet | 4TB |
| Dimenzije i masa | (ŠxVxD) 129,5 mm x 80,8 mm x 24,1 mm masa 294g |