• BC GROUP PREDATOR 8 AMD Ryzen 7 8700F/16GB/M.2 1TB/RTX5060 8GB v1
Procesor Klasa procesora AMD Ryzen 7
Model   Ryzen 7 8700F
Opis procesora Broj jezgara procesora   8
Broj logickih jezgara (threads)   16
Radni takt procesora      4.1GHz
Turbo frekvencija    5.0 GHz
Procesorsko ležište (socket)       AMD AM5
Hladnjak ENDORFY Spartan 5 ARGB
Matična ploča Model matične ploče     ASUS PRIME B650M-R
Čipset   AMD B650
RAM memorija Memorija (RAM)              16GB
Tip memorije     DDR5
Radni takt memorije       5.600MHz