• SAPPHIRE EDGE AI BAREBONE AMD Ryzen AI 5 340 mini PC 4H020-06-40G
Procesor AMD Ryzen™ AI 5 340
Interna frekvencija takta      2 GHz
Turbo frekvencija  do 4,8 GHz
Količina jezgara CPU-a       6
Količina niti                        12
Standard CPU socketa    FP8
Kapacitet instalirane L2 keš memorije    6 MB
Kapacitet instalirane L3 keš memorije    16 MB
NPU TOPS     50 tops
Zadani TDP    28W
RAM memorija nema ugradjenu memoriju
Slotovi za prosirenje
dvokanalni DDR5 SO-DIMM
podrška do 96GB
SSD nema ugradjen SSD
Slotovi za proširenje
1 x M.2 2280 PCIe slot
1 x M.2 2242 PCIe slot
Grafička kartica integrisan garficka kartica AMD Radeon™ 840M
Broj grafičkih jezgara    4
Frekvencija grafike       2900 MHz
Verzija DirectX®-a       12
Verzija DisplayPort™        2.1
DisplayPort proširenja       Adaptivna sinhronizacija, HBR3, UHBR10
Maksimalne brzine osvežavanja DisplayPort-a (SDR)
7680x4320 na 60Hz, 3840x2160 na 240Hz, 3440x1440 na 360Hz, 2560x1440 na 480Hz, 1920x1080 na 600Hz
Maksimalne brzine osvježavanja DisplayPort-a (HDR)
HDMI® verzija      2.1
Podržana HDCP verzija       2.3
Alternativni način rada USB Type-C® DisplayPort™       Da
Podrška za više monitora      Da
Maksimalan broj prikaza     2
AMD FreeSync™    Da
Bežični ekran       Miracast
AMD SmartShift MAX     Da
AMD SmartAccess memorija      Dostupno
WiFi i BT WiFi6e i Bluetooth 5.2
Prednji ulaz/izlaz 1 x Audio priključak
2 x USB 3.2 Tip-A Gen 2
1 x Dugme za napajanje sa LED diodom
Stražnji ulaz/izlaz 1 x DC priključak
2 x HDMI 2.1
2 x USB Type-C 4.0 (sa PD 3.0)
1 x USB 3.2 Type-A Gen 2
1 x USB 2.0 Type-A Gen 2
1 x RJ 45 (2.5G LAN)
Kućište/napajanje mini PC format sa adapterom 120W 20V 6A
boja crno/zlatna
Dimenzije  Dimenzije (Š x D x V): 117 x 111 x 30 mm