ZEUS AMD Athlon 3000G/DDR4 8GB/SSD 240GB
| Procesor | AMD Athlon 3000G |
| Opis procesora | Radni takt 3.5GHz Broj jezgara 2 Broj logickih jezgara 4 |
| Hladnjak | Zeus L31 vazdusni hladnjak TDP 65W |
| Matična ploča | Biostar B450MHP VGA/HDMI |
| RAM memorija | DDR4 8GB 3000MHz Innovation IT |
| SSD | 2.5 SATA 240GB AData ASU650SS-240GT-R |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | integrisana AMD Radeon VEGA |
| Kućište/napajanje | ZEUS K11B 500W |