• CHIEFTEC Kućište BE-10B-300
CHIEFTEC Kućište BE-10B-300
Karakteristike
OSNOVNE KARAKTERISTIKE
Format kućišta: Desk Mini Tower (vertikalan i horizontalan polozaj)
Podržani formati matičnih ploča: Mini-ITX, mATX
NAPAJANJE
Proizvođač napajanja: Chieftec
Model napajanja: GPF-300P
Snaga napajanja: 300W
Efikasnost: 80 Plus Bronze
Ostalo: TFX
Priključci
* Priključci napred
USB 3.2: 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
USB 2.0: 1x
Audio: HD audio, mikrofon
* Ležišta za spoljne uređaje
5.25": 1x
* Unutrašnja ležišta
Unutrašnja 3.5" ležišta: 1x
Unutrašnja 2.5" ležišta: 1x
* Ugrađeni ventilatori: 1x80mm, prednja strana
* Kompatibilnost
Maksimalni broj slotova: 4
Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 50mm
Maksimalna dužina grafičke karte: 220mm
Fizičke karakteristike
Dimenzije: 327mm x 283mm x 95mm
Materijal: Čelik (0.6mm)