• BOSCH bastenski alat Robotska kosilica VISIMOW18V-200 set 06008E1100
TIp  robotska kosilica
Snaga motora Kapacitet akumulatora: 5 Ah
Radna širina Širina sečenja: 180 mm
Radna dubina Visina sečenja: 20-60 mm
Ostale karakteristike
    Kapacitet akumulatora: 5 Ah
    Širina rezanja (maks.): 18 cm
    Težina: 6.9 kg
    Dužina: 429 mm
    Širina: 348 mm
    Visina: 226 mm
    dim.(D x Š x V): 429 x 348 x 226 mm
    Baterijski napon: 18 V
    Broj uključenih baterija: 1
    Nominalni napon: 18 V
    Širina sečenja: 180 mm