• BBLINK Led napajanje WTF-200W JAH-A200-120 IP65
Tip Led napajanje
Boja Bela
Karakteristike
Snaga:200W
Napon:230V AC » 12V DC
Snaga (A):Nepoznato
Izlazni napon (V):12V DC
Dimenzije:L234XW120Xh53mm
Materijal:Nepoznato
Temperatura okruženja (Cº):-10 °C.......+45 °C