• DAWN Led traka 12V 12W/M 3000K IP20 (HL 2835-120-WW, 5M, 8MM)
Specifikacija
Nazivni Napon: 12 V AC
Nazivna Snaga: 12 W / met
Temperatura Boje Svetlosti: 3000 K
Boja Svetla: WW ( toplo bela )
Svetlosni Fluks: 1245 lm / m
Izvor Svetlosti: LED SMD 2835 ( 120 pcs/met )
Dimabilnost: Da
Materijal: flex PCB
Dimenzije: 5000x8x1.5mm
Dužina: 5 metara
Širina: 8 mm
Broj Dioda: 120 / metar
Ugao Rasipanja Svetlosti: 120°
Indeks Reprodukcije Boje (CRI): ≥80(Ra)
Temperatura Okruženja (ºC): -20 °C do +50 °C
Prosečan Radni Vek: 35 000 h na 25° C
Energetska Efikasnost: A+
Stepen Električne Zaštite: Klasa III
IP Zaštita: IP 20
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha