• VESTA 342 VISILICA-CRNA-40W-4000K-f480*1200mm
Tip Visilica
Boja crna
Karakteristike
Nazivni Napon 220-240 V AC
Nazivna Snaga 40 W
Temperatura Boje Svetlosti 4000 K
Boja Svetla NW ( prirodno bela-neutralna )
Svetlosni Fluks 3000 lm
Izvor Svetlosti LED
Dimabilnost Ne
Materijal Aluminijum/akril
Dimenzije Ø 480 mm, h-1200 mm(max.)
Način / Tip Montaže nadgradna, visilica
Indeks Reprodukcije Boje (CRI) ≥80(Ra)
Faktor Snage (Pf) veće od 0.9
Temperatura Okruženja (ºC) -15 °C do +45 °C
Prosečan Radni Vek 30 000 h na 25° C
Energetska Efikasnost A
Stepen Električne Zaštite Klasa II
IP Zaštita IP 20
Garancija 2 godine
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha