DAWN Led svetiljka CPS-Y4A15-D23
| Tip | Ugradna Led svetiljka |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | Nazivni Napon: 220-240V AC / 50/60Hz Nazivna Snaga: 15 W Temperatura Boje Svetlosti: 3000K / 4000K / 5000K Materijal: Aluminijum Dimenzije: Ø 135 mm; h - 95 mm Dimenzije Otvora Za Ugradnju: Ø 125 mm Radna Temperatura: -20 °C do +45 °C Potrošnja Elek. Energije: 15 kWh / 1000h |