• DAWN Led svetiljka LM6004-21 3W
Tip Led ugradna svetiljka (crna)
Boja Crna
Karakteristike Nazivni napon: 220-240V AC / 50/60Hz
Nazivna snaga: 3 W
Temperatura boje svetlosti: 3000 K
Boja svetla: Toplo bela
Izvor svetlosti: Led trafo
Vrsta Led svetla: CREE
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: Ø 85 mm; h - 200 mm, cev: Ø 21 mm
Dimenzije otvora za ugradnju: 75 mm
Prosečan radni vek: 30 000 h na 25° C
Potrošnja elek. energije: 3 kWh / 1000h
Garancija 2 Godine
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha