• DAWN LED svetiljka LM6004-21 3W ( BELA )
Tip LED svetiljka ( ugradna )
Boja Bela
Karakteristike Nazivni Napon: 220-240V AC / 50/60Hz
Nazivna Snaga: 3 W
Temperatura Boje Svetlosti: 3000 K
Boja Svetla: Toplo bela
Izvor Svetlosti: Led trafo
Vrsta Led svetla: CREE
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: Ø 85 mm; h - 200 mm, cev: Ø 21 mm
Dimenzije Otvora Za Ugradnju: 75 mm
Prosečan radni vek: 30 000 h na 25° C
Potrošnja Elek. Energije: 3 kWh / 1000h
Garancija 2 Godine
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha