• ZEUS SMART LED TV 50 ZE50UST2 3840x2160/UHD/DVB-T2/frameless/Android 14/GaiaOS 4.0
Ekran
Veličina ekrana (dijagonala): 50"
Model ZE50UST2
Smart funkcije
Smart:  Da (Android 14, GaiaOS 4.0)
Kvalitet panela: A klasa (frameless)
Video
Rezolucija: UHD (3840x2160)
Odnos stranica: 16:9
Ugao gledanja Levo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178°
Kontrast ≥1000:1
Broj boja: 16.7 miliona
Osvežavanje ekrana: 60Hz
Vreme odziva: 8ms
Pozadinsko osvetljenje Tip: DLED
Osvetljenost (cd/m²) 220
Audio
Tip zvučnika: Sistem
Snaga zvučnika: 2 x 10W
Napajanje – ulazni napon 100–240V~, 50/60Hz
Priključci / Slotovi
Bluetooth Da
WiFi Da
Analogni TV sistem (ATV): PAL/SECAM BG/DK/I
Digitalni TV sistem (DTV) DVB-T/C/T2/S2
HDMI 2.0 (količina): Da (3 priključka)
RF ulaz: Da
RF (S2): Da
USB 2.0 (količina): Da (2 priključka)
AV ulaz: Da (mini)
Izlaz za slušalice: Da
Digitalni audio izlaz: Koaksijalni
Mrežni ulaz (RJ45): Da
CI slot: Da
Fizičke karakteristike
Boja okvira: Crna
Materijal prednjeg okvira Plastika: (ABS)
Materijal zadnje strane Plastika: (HIPS)
Materijal postolja: Metal
VESA dimenzije za montažu (ŠxV): 200 x 100 mm
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD): 1108.8 x 640.2 x 77.3 mm
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD): 1108.8 x 706.9 x 254 mm
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 1188 x 120 x 730 mm