• GEMBIRD TVS-75ST-01 32”-75'' podno postolje za TV
Karakteristike Podržana veličina ekrana: 32" - 75"
VESA podrška: 200 x 200 ~ 600 x 400 mm
Kapacitet težine: 35 kg
Podešavanje visine: 1100 ~ 1310 mm
Opseg okretanja: ±180 °& ±20 °
Ugao nagiba televizora: +3 ° ~ - 5 °
Upravljanje kablovima: Da
Materijal: Čelik, plastika, bukva
Dimenzije TV nosača: 750 x 485 mm
Dimenzije: 888 x 500 x 1385 mm
Neto težina: 7.6 kg
Boja: Crna / drvo
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: GEMBIRD
  • Model: 8716309128117
  • Dostupnost: Na lageru
  • 9.180 Din
Tags: GEMBIRD TVS-75ST-01 32”-75'' podno postolje za TV