• TRANSCEND HDD EXT 4TB 2.5'' USB Type-C TS4TSJ25M3C
Format 2,5"
Konekcija USB        USB 3.1 Gen 1
Kapacitet 4TB
Dimenzije i masa (ŠxVxD)         129,5 mm x 80,8 mm x 24,1 mm
masa     294g
Ostalo Anti-Shock protection /Durable
U.S. military drop-test stand
Ostalo   Dugme za automatski backup podataka
Brzina prenosa: 5 Gb/s
Radna temperatura: 5°C - 55°C