• ZEUS AMD Athlon 3000G/DDR4 8GB/SSD 240GB
Procesor AMD Athlon 3000G
Opis procesora Radni takt    3.5GHz
Broj jezgara   2
Broj logickih jezgara   4
Hladnjak Zeus L31 vazdusni hladnjak TDP 65W
Matična ploča Biostar B450MHP  VGA/HDMI
RAM memorija DDR4 8GB 3000MHz Innovation IT
SSD 2.5 SATA 240GB AData ASU650SS-240GT-R
Hard disk nema (ima mogucnost ugradnje)
Grafička kartica integrisana AMD Radeon VEGA
Kućište/napajanje ZEUS K11B 500W